O sobie

  • Zainteresowania fútbol, baloncesto
  • Ulubiony zawodnik Iniesta, Casillas, Raúl, Xavi, Koke, Gabi, Xabi Alonso, Juanfran, Óliver Torres
  • Ulubione zespoły Atlético de Madrid, FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 5179
  • Liczba komentarzy 30
  • Polecenia 0

Komentarze

0

cichun1995- zgadzam się w 100%
http://31.media.tumblr.com/tumblr_mc5g2qxGmn1qc8755o1_500.jpg- cała filozofia Katalończyków...

0

No, PP to prawica, to Katalonia zawsze była lewicowa.

0

Jest sporo Katalończyków nie chcących niepodległości i czują się dumni z bycia Hiszpanami i ci to dopiero mają ciekawie bo żyją niby w swoim kraju, a jednak jak przez balustradę swojego balkonu wywieszą flagę Hiszpanii będą z niechęcią odbierani przez sąsiadów i automatycznie będą uważani za zwolenników Franko choć może to być nie prawda.

0

Czemu nie na miejscu? Nie każdy musi się czuć dumny z bycia Polakiem, a poza tym to jeśli ktoś w jakiś sposób utożsamia się z Katalonią np. poprzez kibicowanie Barcelonie może pisać "Visca Catalunya" choćby dlatego, że jest to jeden z okrzyków kibiców Barçy. ¡Viva España!

0

Prędzej będzie odwrotnie, bo to raczej Katalończycy mają świra na punkcie pochodzenia i nie akceptują ludzi dumnych z bycia Hiszpanami i od razu nazywają ich nazistami.

Zobacz wszystkie

0

No, PP to prawica, to Katalonia zawsze była lewicowa.

0

Nie byłby to dobry pomysł, chociaż Katalończykom by się pewnie spodobał. Niebieskie spodenki kojarzyłyby się z tą flagą http://lewebpedagogique.com/espagnolons/files/2012/11/estelada.png a nie z tradycyjną senyerą. Valencia miała niebieskie spodenki gdyż flaga Comunidad Valenciana ma niebieski pas po lewej stronie http://www.banderas.pro/banderas/bandera-comunitat-valenciana-1.jpg

0

Kiedyś to się musiało stać, jakiś słabszy sezon, wiecznie wygrywać nie będziemy bo to jest niemożliwe, jednak mimo to ogromną radość dała mi bramka Alby gdyż za to kocham tą drużynę- za walkę do końca.
VeB!!!

0

Co tu dużo mówić po prostu Visca el Barça!!!

0

Zremisowaliśmy na własne życzenie, trudno zdarza się. Mam nadzieje że to podziała na nich motywująco i w rewanżu zagramy najlepiej jak potrafimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?